Vyhledejte chatu - chalupu
Lokalita
Počet osob
Cena
Termín

O lokalitách

O Jihočeském Kraji

Pohodová dovolená nemusí být pouze zahraniční záležitost. Zajistíme Vám pronájem chaty, nebo chalupy v nejkrásnějších koutech Jižních Čech. Rádi rybaříte? Využijte jedny z mnoha rybářských revírů, které jsou například: Orlík, Slapy, Lipno, řeka Malše, řeka Otava, řeka Blatnice, nebo řeka Lužnice. Pronájem chat a chalup v Jižních Čechách je také ideálním řešením rodiné dovolené, díky rozsáhlým turistickým možnostem, nebo chalupami s bazénem. Vybírejte z naší široké nabídky.  


O Kraji Vysočina

Kraj Vysočina se rozprostírá ve středu České republiky, leží v oblasti Českomoravské vrchoviny. V Jihlavských vrších (Javořické pahorkatině) se nachází nejvyšší hora Javořice (836,5 m), podle které je pojmenována jedna z chalup ležící v její blízkosti. V reginou jsou velmi dobré možnosti výletů za pamětihodnostmi. Historické centrum města Telč je zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Cestovní agentura nabízí kvalitní chaty a chalupy s bazenem vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

O Jihomoravském Kraji

Jihomoravský kraj je regionem s velkým množstvím kulturních památek. Nabízí široké možnosti výletů, např. na Lednicko-valtický areál, který byl oceněn zápisem na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, rezervace – Dolní Morava (zahrnuje CHKO Pálavu, oblast soutoku řek Dyje a Morava) a Bílé Karpaty, zámky Valtice, Mikulov, hrady Sirotčí hrádek na Pálavě a Dívčí hrady.

V nabídce cestovní agentury jsou 3 vinné sklepy s ubytováním na Břeclavsku,s možností degustace vín.

Přehled rybářských revírů

Soupis rybářských revírů:

Vvberte si a klikněte na vybraný rybářský revír:

- ORLÍK

- SLAPY

- LIPNO

- ŘEKA MALŠE

- ŘEKA OTAVA

- ŘEKA BLANICE

- ŘEKA LUŽNICE