Vyhledejte chatu - chalupu
Lokalita
Počet osob
Cena
Termín
homeTop menu O nás

O nás

Přeji hezký den

všem svým klientům, kteří navštívili moji webovou stránkuprojevili tak zájem na moji nabídku rekreačních objektů. Úvodem bych Vám chtěla za Váš zájem služby velmi poděkovat.

Svoji firmu, zprostředkovatelskou cestovní agenturu NN jsem založila v r.1994 na živnostenském odboru města Tábora /viz. informace na lištěKontakt“/ jako fyzická osoba. Cílem činnosti je zprostředkování rekreace mých klientů na objektechČeské republice.

Na začátku činnosti, tzn. v devadesátých letech jsem se zaměřila pouze na spolupráci se zahraniční klientelou, tzn. spoluprácirenomovanými zahraničními cestovními kancelářemi.

důvodu měnících se podmínek pro zahraniční klientelu, zejména holandskou, jejího významného poklesu zájmudestinaceČeské republice (s výjimkou snad Lipna, viz.Lipno Marina) jsem od r.1999 zaměřila svoji činnost na tuzemskou klientelu.

Za tímto účelem byla v r.1999 vytvořena moje webová stránka www.agentnn.cz. V současné době je Vámdispozici nová modernizovaná stránka www.chaty-chalupy-agentnn.cz.

Moje nabídka objektů je zaměřena zejména na oblast jižních Čech, dále pak Šumavyněkolik málo lokalit mimo jižní Čechy. Nabídku jsme obohatiliubytování ve vinných sklípcích na jižní Moravěmožností degustace vín.

Nabídka mých objektů dle mého názoru představuje široké spektrum objektů, od objektů standartníchpo objekty pro náročnější klientelu. Tyto nadstandartní objekty, tzn. s vybavením (např.bazen, sauna, tenisový kurt apod.) jsou uvedenykategorii „TOP objektů“. Jsem přesvědčena, že z  nabídky objektů si může vybrat každý klient dle jeho představ.

Moje činnost při objednávce klienta začíná potvrzením jeho objednávky, vyznačením jeho objednávky daného termínurezervačním kalendáři objektu, zasláním fakturyúhradě jeho pobytupo provedení úhrady klienta zasláním voucheru. Samozřejmě jsem klientůmdispozici po celou dobuzodpovězení jejich dotazů, včetně jejich vlastních pobytůjsem připravena řešit případné záležitostijejich spokojenosti.

Vážení klienti, přeji Vám, při výběru Vaší dovolené na některémmých objektů „šťastnou ruku“těším se na spolupráciVámi.

 

pozdravem MVDrJarmila Nešporová.